30.06.2018 Iława

Turniej Gwiazd Czterech Miast

 

Weekend, Andre, Power Play, Gesek, Mig, Boys, After Party

Bilety normalne

30 zł
do końca kwietnia

40 zł
do końca maja

50 zł
po 1 czerwca

Bilety VIP

50 zł
do końca kwietnia

60 zł
do końca maja

70 zł
po 1 czerwca

Bilety w pakiecie grupowym

10% zniżki
powyżej 20 osób

20% zniżki
powyżej 50 osób

oferta dotyczy przedsprzedaży, nie strefy VIP

 

Agencja Artystyczna Hipnotic podjęła się organizacji, w okresie wakacyjnym tego roku, cyklu imprez plenerowych propagujących, cieszącą się coraz większą popularnością, zwłaszcza podczas eventów organizowanych na świeżym powietrzu, muzykę disco polo. Impreza, o wspólnej nazwie „Gala Disco Polo Turniej Gwiazd Czterech Miast” składać się będzie z czterech, niezależnych bloków festiwalowych, organizowanych w rejonach podmiejskich terenów rekreacyjno-wypoczynkowych czterech największych miastach Warmii i Mazur.

W całym cyklu programowym imprez organizowanych 30 czerwca w Iławie, 15 lipca w Morągu, 29 lipca w Braniewie oraz 4 sierpnia w Elblągu wezmą udział najpopularniejsi wykonawcy muzyki disco polo, a w tym: Zenon Martyniuk, Boys, Weekend, Piękni i Młodzi, Mig, Playboys, After Party, Power Play, Andre, Extazy, Mejk, Łukasz Gesek, Eratox, Loverboy.

Zasadniczym elementem koncertów plenerowych będą konkursy na wyłonienie cieszącego się największą popularnością zespołu muzycznego.
Dodatkowym przedsięwzięciem, podnoszącym atrakcyjność imprezy będzie zorganizowanie wystaw tematycznych prezentujących produkty regionalnych firm produkcyjno-usługowych, punktów gastronomicznych oraz wybranych elementów parków rozrywki i konkurencji sportowo-rekreacyjnych.

Bilety w pakiecie grupowym można kupować tylko telefonicznie lub zamawiać poprzez e-mail: spimt@wp.pl

Dzieci do lat 7 – Wstęp bezpłatny!

Bilety w przedsprzedaży dostępne są wyłącznie przez internet. Sprzedać już ruszyła! Dodatkowo bilety można kupić w:

  • Iławie ICK, ul. Niepodległości 13A
  • Morągu MDK, ul. Mickiewicza 19
  • Braniewie, ul. Katedralna 9
  • Elblągu, ul. 1 Maja 54
  • Punktach sprzedaży Empik
Kliknij, aby podejrzeć spis wykonawców

Weekend

Zespół Weekend to twórcy hitu „Ona tańczy dla mnie„. Grupę założyli: Radosław Liszewski i Tomasz Jakubowski, którzy podzielili się swoimi obowiązkami. Radek tworzy muzykę i prezentuje ją na scenie, natomiast Tomek jest menadżerem zespołu. Weekend to nie tylko Radek i Tomek. Zespół posiada jeszcze sekcję taneczną, którą tworzą Adam Łazowski i Paweł Nitupski. Zespół ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień, między innymi nagrodę za najlepszy występ oraz w roku 2010 nagrodę Burmistrza na festiwalu Disco Polo i Dance w Ostródzie. Najbardziej znane utwory zespołu to „Ona tańczy dla mnie”, „Jesteś playboyem”, „Na fali” i „Najarana Anka”.

Andre

Andre to pseudonim artystyczny lidera zespołu Andrzeja Marcysiaka, jednocześnie autora muzyki i większości tekstów. Artysta ten zadebiutował na scenie muzyki tanecznej w roku 2010 roku i błyskawicznie zdobył sobie rzesze fanów stając się osobą rozpoznawalną. Jego utworów słuchają ludzie od lat pięciu do stu pięciu. Jest bardzo miło przyjmowany na każdego rodzaju imprezach, a wydawane kolejne utwory natychmiast stają się przebojami tak jak to miało miejsce w przypadku hitu „Ale Ale Aleksandra”.

Power Play

Grupa powstała w 2001 roku z inicjatywy lidera zespołu Sylwestra Gazdy. Domeną zespołu jest muzyka autorska czego efektem jest kilka wydanych albumów i singli. Największe hity grupy to: „Zawsze coś (oj tam oj tam)”, „Wolę Olę”, „Banan”, „Bez Ciebie”, „Chce się żyć” i wiele innych. Do utworów tych powstały również wideoklipy, które często emitowane są w ogólnopolskich kanałach telewizyjnych. Zespół ma też na koncie wiele koncertów i eventów zarówno krajowych jak i zagranicznych. Cechą charakterystyczną dla grupy jest duża dbałość o stylistykę ubioru i repertuar zależny od charakteru imprezy.

 

 

Gesek

Pochodzący z Elbląga zespół Gesek to wprawdzie debiutant na scenie muzyki Disco Polo i Dance, jednak posiada już duży bagaż doświadczenia. Twórcą zespołu jest Łukasz Gesek, wokalista, autor tekstów oraz muzyki. Zespół prezentuje, jak mówi jego wokalista, muzykę prostą, łatwą i przyjemną. Do tej pory mogliśmy oglądać Łukasza m.in. w jednym z programów typu talent show oraz w autorskich zespołach z kręgu muzyki pop – rock.

 

 

Mig

Zespół Mig tworzy rodzeństwo Gwiazdowskich z Pruszkowa k. Płońska. Zespół zadebiutował w 2000 roku piosenką „Co ty mi dasz”, która natychmiast stała się przebojem Disco Polo i Dance. W kolejnych latach działalności formacja wydała kilka kaset i płyt z utworami autorstwa wokalisty zespołu Marka Gwiazdowskiego, z których większość osiągnęła wysokie pozycje na Disko Polowych listach przebojów. Najbardziej znane tytuły to: „Gdzie Ty jesteś”, „Jej dotyk”, „Tak byś chciała mała”, „Pijemy do samego dna”. Jednak zespół MIG najbardziej kojarzony jest z niezaprzeczalnym hitem grupy „Miód malina”.

 

 

Boys

Zespół BOYS jest ikoną polskiej muzyki Disco Polo i Dance. Marcin Miller, lider, wokalista, autor i kompozytor większości przebojów grupy, nieprzerwanie od ponad 20 lat przyciąga tłumy na swoje koncerty, niezależnie od tego czy odbywają się one w kraju, czy poza jego granicami. Na estradzie, obok wokalisty, taneczny show tworzy 4 młodych panów. Boys w ciągu swojej kariery zagrał ponad 3000 koncertów w Polsce, USA, Kanadzie, Grecji, Belgii, Austrii, Anglii, Niemczech oraz we Włoszech. Sprzedał kilka milionów płyt, co jest ewenementem nie tylko na skalę krajową. Najpopularniejsze przeboje to: „Szalona”, „Wolność”, „Chłop z mazur” i wiele, wiele innych.

 

 

After Party

Chociaż AFTER PARTY działa na polskim rynku muzycznym zaledwie od kilku lat zdążył już wbić się w czołówkę polskie muzyki tanecznej. Ich koncerty to prawdziwe wydarzenia i mega show. Grupa nagrała wiele teledysków i wydała kilka płyt z przebojami, które nie schodzą z pierwszych miejsc list przebojów. Za piosenkę „Tylko ona jedyna” członkowie zespołu otrzymali statuetkę Hit lata 2013. Zespół ma na koncie występy na wielu prestiżowych festiwalach w kraju i za granicą.