15.07.2018 Morąg

Turniej Gwiazd Czterech Miast

 

Zenon Martyniuk, Weekend, Gesek, After Party, Andre, Mejk, Extazy

Bilety normalne

30 zł
do końca kwietnia

40 zł
do końca maja

50 zł
po 1 czerwca

Bilety VIP

50 zł
do końca kwietnia

60 zł
do końca maja

70 zł
po 1 czerwca

Bilety w pakiecie grupowym

10% zniżki
powyżej 20 osób

20% zniżki
powyżej 50 osób

oferta dotyczy przedsprzedaży, nie strefy VIP

 

Agencja Artystyczna Hipnotic podjęła się organizacji, w okresie wakacyjnym tego roku, cyklu imprez plenerowych propagujących, cieszącą się coraz większą popularnością, zwłaszcza podczas eventów organizowanych na świeżym powietrzu, muzykę disco polo. Impreza, o wspólnej nazwie „Gala Disco Polo Turniej Gwiazd Czterech Miast” składać się będzie z czterech, niezależnych bloków festiwalowych, organizowanych w rejonach podmiejskich terenów rekreacyjno-wypoczynkowych czterech największych miastach Warmii i Mazur.

W całym cyklu programowym imprez organizowanych 30 czerwca w Iławie, 15 lipca w Morągu, 29 lipca w Braniewie oraz 4 sierpnia w Elblągu wezmą udział najpopularniejsi wykonawcy muzyki disco polo, a w tym: Zenon Martyniuk, Boys, Weekend, Piękni i Młodzi, Mig, Playboys, After Party, Power Play, Andre, Extazy, Mejk, Łukasz Gesek, Eratox, Loverboy.

Zasadniczym elementem koncertów plenerowych będą konkursy na wyłonienie cieszącego się największą popularnością zespołu muzycznego.
Dodatkowym przedsięwzięciem, podnoszącym atrakcyjność imprezy będzie zorganizowanie wystaw tematycznych prezentujących produkty regionalnych firm produkcyjno-usługowych, punktów gastronomicznych oraz wybranych elementów parków rozrywki i konkurencji sportowo-rekreacyjnych.

Bilety w pakiecie grupowym można kupować tylko telefonicznie lub zamawiać poprzez e-mail: spimt@wp.pl

Dzieci do lat 7 – Wstęp bezpłatny!

Bilety w przedsprzedaży dostępne są wyłącznie przez internet. Sprzedać już ruszyła! Dodatkowo bilety można kupić w:

  • Iławie ICK, ul. Niepodległości 13A
  • Morągu MDK, ul. Mickiewicza 19
  • Braniewie, ul. Katedralna 9
  • Elblągu, ul. 1 Maja 54
  • Punktach sprzedaży Empik
Kliknij, aby podejrzeć spis wykonawców

Akcent

Zespół Akcent powstał w 1989 roku z inicjatywy jego lidera Zenona Martyniuka. Obecnie jest jednym z najbardziej utytułowanych zespołów muzyki Disco Polo. W dorobku zespołu znajduje się ponad 20 wydanych płyt. Tak znane przeboje jak „Życie to są chwile”, „Moja gwiazda”, czy „Przez twe oczy zielone” nuci dzisiaj cała Polska. Ciekawe aranżacje utworów i ciepły, charakterystyczny głos charyzmatycznego lidera grupy sprawiają, że koncerty zespołu na długo pozostawiają niezapomniane wrażenia.

 

 

Weekend

Zespół Weekend to twórcy hitu „Ona tańczy dla mnie„. Grupę założyli: Radosław Liszewski i Tomasz Jakubowski, którzy podzielili się swoimi obowiązkami. Radek tworzy muzykę i prezentuje ją na scenie, natomiast Tomek jest menadżerem zespołu. Weekend to nie tylko Radek i Tomek. Zespół posiada jeszcze sekcję taneczną, którą tworzą Adam Łazowski i Paweł Nitupski. Zespół ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień, między innymi nagrodę za najlepszy występ oraz w roku 2010 nagrodę Burmistrza na festiwalu Disco Polo i Dance w Ostródzie. Najbardziej znane utwory zespołu to „Ona tańczy dla mnie”, „Jesteś playboyem”, „Na fali” i „Najarana Anka”.

Extazy

Zespół powstał w 2010 roku z inicjatywy jego lidera Kamila Chudzińskiego. Już następnego roku odbyła się premiera debiutanckiej płyty pt. „Powiedz powiedz, co cię kręci”, na której znalazło się 11 autorskich piosenek oraz 3 remixy. Megaprodukcją okazała się piosenka pt. ,,Smakować będę cię”, która podbiła serca klubowiczów mocnym brzmieniem, oraz dobrym tekstem. Utworem zapewniającym pełną rozpoznawalność dla zespołu stała się jednak utwór „Buzi to za Mało”.

 

 

Andre

Andre to pseudonim artystyczny lidera zespołu Andrzeja Marcysiaka, jednocześnie autora muzyki i większości tekstów. Artysta ten zadebiutował na scenie muzyki tanecznej w roku 2010 roku i błyskawicznie zdobył sobie rzesze fanów stając się osobą rozpoznawalną. Jego utworów słuchają ludzie od lat pięciu do stu pięciu. Jest bardzo miło przyjmowany na każdego rodzaju imprezach, a wydawane kolejne utwory natychmiast stają się przebojami tak jak to miało miejsce w przypadku hitu „Ale Ale Aleksandra”.

Mejk

Elwira Smilgin i Mariusz Brodzik to wokaliści wchodzący w skład powstałej w 1996 roku grupy Mejk. W czasie swojej kariery zespół wydał kilka płyt, zawierających takie hity jak: „Dotknij mnie”, „Tak nie musiało być”, „Lato z życiem” czy „Wybacz mi”. Zespół jest laureatem wielu nagród i wyróżnień. W swoim koncertowym repertuarze posiada program także dla dzieci przez co zdobywa rzesze fanów nawet wśród najmłodszych.

 

 

Gesek

Pochodzący z Elbląga zespół Gesek to wprawdzie debiutant na scenie muzyki Disco Polo i Dance, jednak posiada już duży bagaż doświadczenia. Twórcą zespołu jest Łukasz Gesek, wokalista, autor tekstów oraz muzyki. Zespół prezentuje, jak mówi jego wokalista, muzykę prostą, łatwą i przyjemną. Do tej pory mogliśmy oglądać Łukasza m.in. w jednym z programów typu talent show oraz w autorskich zespołach z kręgu muzyki pop – rock.