29.07.2018 Braniewo

Turniej Gwiazd Czterech Miast

 

Weekend, Mig, Andre, Playboys, Boys, Eratox, Loverboy

Bilety normalne

30 zł
do końca kwietnia

40 zł
do końca maja

50 zł
po 1 czerwca

Bilety VIP

50 zł
do końca kwietnia

60 zł
do końca maja

70 zł
po 1 czerwca

Bilety w pakiecie grupowym

10% zniżki
powyżej 20 osób

20% zniżki
powyżej 50 osób

oferta dotyczy przedsprzedaży, nie strefy VIP

 

Agencja Artystyczna Hipnotic podjęła się organizacji, w okresie wakacyjnym tego roku, cyklu imprez plenerowych propagujących, cieszącą się coraz większą popularnością, zwłaszcza podczas eventów organizowanych na świeżym powietrzu, muzykę disco polo. Impreza, o wspólnej nazwie „Gala Disco Polo Turniej Gwiazd Czterech Miast” składać się będzie z czterech, niezależnych bloków festiwalowych, organizowanych w rejonach podmiejskich terenów rekreacyjno-wypoczynkowych czterech największych miastach Warmii i Mazur.

W całym cyklu programowym imprez organizowanych 30 czerwca w Iławie, 15 lipca w Morągu, 29 lipca w Braniewie oraz 4 sierpnia w Elblągu wezmą udział najpopularniejsi wykonawcy muzyki disco polo, a w tym: Zenon Martyniuk, Boys, Weekend, Piękni i Młodzi, Mig, Playboys, After Party, Power Play, Andre, Extazy, Mejk, Łukasz Gesek, Eratox, Loverboy.

Zasadniczym elementem koncertów plenerowych będą konkursy na wyłonienie cieszącego się największą popularnością zespołu muzycznego.
Dodatkowym przedsięwzięciem, podnoszącym atrakcyjność imprezy będzie zorganizowanie wystaw tematycznych prezentujących produkty regionalnych firm produkcyjno-usługowych, punktów gastronomicznych oraz wybranych elementów parków rozrywki i konkurencji sportowo-rekreacyjnych.

Bilety w pakiecie grupowym można kupować tylko telefonicznie lub zamawiać poprzez e-mail: spimt@wp.pl

Dzieci do lat 7 – Wstęp bezpłatny!

Bilety w przedsprzedaży dostępne są wyłącznie przez internet. Sprzedać już ruszyła! Dodatkowo bilety można kupić w:

  • Iławie ICK, ul. Niepodległości 13A
  • Morągu MDK, ul. Mickiewicza 19
  • Braniewie, ul. Katedralna 9
  • Elblągu, ul. 1 Maja 54
  • Punktach sprzedaży Empik
Kliknij, aby podejrzeć spis wykonawców

Weekend

Zespół Weekend to twórcy hitu „Ona tańczy dla mnie„. Grupę założyli: Radosław Liszewski i Tomasz Jakubowski, którzy podzielili się swoimi obowiązkami. Radek tworzy muzykę i prezentuje ją na scenie, natomiast Tomek jest menadżerem zespołu. Weekend to nie tylko Radek i Tomek. Zespół posiada jeszcze sekcję taneczną, którą tworzą Adam Łazowski i Paweł Nitupski. Zespół ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień, między innymi nagrodę za najlepszy występ oraz w roku 2010 nagrodę Burmistrza na festiwalu Disco Polo i Dance w Ostródzie. Najbardziej znane utwory zespołu to „Ona tańczy dla mnie”, „Jesteś playboyem”, „Na fali” i „Najarana Anka”.

Andre

Andre to pseudonim artystyczny lidera zespołu Andrzeja Marcysiaka, jednocześnie autora muzyki i większości tekstów. Artysta ten zadebiutował na scenie muzyki tanecznej w roku 2010 roku i błyskawicznie zdobył sobie rzesze fanów stając się osobą rozpoznawalną. Jego utworów słuchają ludzie od lat pięciu do stu pięciu. Jest bardzo miło przyjmowany na każdego rodzaju imprezach, a wydawane kolejne utwory natychmiast stają się przebojami tak jak to miało miejsce w przypadku hitu „Ale Ale Aleksandra”.

Playboys

Zespół Playboys istnieje od 2013 roku i już po kilku miesiącach od założenia nagrała dwa teledyski do utworów pt. „Nasza Noc” i „Myślę o tobie”, które długo gościły na listach przebojów. Natomiast singiel „Nasza Noc” długo podbijał muzyczne parkiety w kraju i za granicą. Hit zespołu pt. „Lejde” osiągnął już ponad 30 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Teledyski Playboys’ów możemy oglądać na antenach stacji: Polo Tv, Tv Disco, Itv i wielu, wielu innych.

Boys

Zespół BOYS jest ikoną polskiej muzyki Disco Polo i Dance. Marcin Miller, lider, wokalista, autor i kompozytor większości przebojów grupy, nieprzerwanie od ponad 20 lat przyciąga tłumy na swoje koncerty, niezależnie od tego czy odbywają się one w kraju, czy poza jego granicami. Na estradzie, obok wokalisty, taneczny show tworzy 4 młodych panów. Boys w ciągu swojej kariery zagrał ponad 3000 koncertów w Polsce, USA, Kanadzie, Grecji, Belgii, Austrii, Anglii, Niemczech oraz we Włoszech. Sprzedał kilka milionów płyt, co jest ewenementem nie tylko na skalę krajową. Najpopularniejsze przeboje to: „Szalona”, „Wolność”, „Chłop z mazur” i wiele, wiele innych.

 

 

Eratox

Czterech niezwykle pozytywnie nastawionych do świata muzyków: Przemek Budka, Patryk Bartczak, Marcin Dramiński i Maciej Głowiński. Disco Star 2015 otworzył im drogę do sławy a oni chętnie z tego skorzystali zdobywając najpierw tytuł Najbardziej energetycznego wykonawcy show a później główne trofeum programu stając się nową gwiazdą muzyki tanecznej. Na koncie zespołu pojawiły się od tego czasu energetyczne taneczne hity i teledyski: „Piękny Sen”, „Ja śpiewam do Ciebie dziewczyno” i „Anka Barmanka”.